Ši internetinė svetainė parduodama
Susisiekite +37065055556
MobilusKubilas.lt | Mobilaus Kubilo nuoma Jūsų šventei
3182
home,page-template-default,page,page-id-3182,ajax_updown,page_not_loaded,
Internetinės svetainės, el.parduotuvės

JAU GREITAI!


SAUNOS FOTO GALERIJA

Norite apžiūrėti mūsų sauną? Čia rasite jos nuotraukų.

ATIDARYTI GALERIJĄ

KUBILO FOTO GALERIJA

Norite apžiūrėti mūsų kubilą? Čia rasite jo nuotraukų.

ATIDARYTI GALERIJĄ

Apie pirtį

Mūsų paslaugos – vertinantiems kokybę. Mūsų stiprybė – gausus patenkintų klientų būrys!
Neturite savo sodyboje pirties, arba jos nėra ten, kur nutarėte švęsti asmeninę ar kolektyvo šventę? Tai ne problema Mes siūlome Mobilią Pirtį (sauną), pagamintą iš medienos, panoraminiu stiklu, su pilnai įrengtu vidumi ir pečiumi. Šią kompaktišką pirtelę nesudėtinga atsivežti ir tiesiog pastatyti bet kurioje jums patinkančioje vietoje. Jums reikės pasirūpinti tik malkomis. Sunku įvardinti visus pirties teikiamus privalumus ir malonumus, nes jų yra tikrai didelis sąrašas. Pirtelėje vykstantys procesai ( kaitinimasis, atsivėsinimas ir kt.) veikia visas žmogaus organizmo sistemas. Šiluma skatina gausiai prakaituoti. Su prakaitu iš organizmo pasišalina toksinai, kenksmingos medžiagos. Pamažu ir taisyklingai šildant ir vėsinant kūną, pasiekiami vis gilesni odos bei raumenų sluoksniai, iš organizmo pamažu pasišalina bereikalingas balas tas ir žmogus tampa ne tik švaresnis, lengvesnis, bet ir jaučiasi pajaunėjęs. Mat po pirties oda pasidaro lygesnė, švaresnė ir skaistesnė. Nuolat pirtyje besivanojančiųjų organizmas užsigrūdina ir tampa atsparesnis ligoms. Mobili pirtis – puiki savijauta.

Pirties nuomos kainos

60   EURŲ UŽ PARĄ (PIRMADIENIS – KETVIRTADIENIS)

75   EURŲ UŽ PARĄ (PENKTADIENIS – SEKMADIENIS)

130   EURŲ VISAM SAVAITGALIUI (PENKTADIENIS – SEKMADIENIS)

170   EURŲ VISAI SAVAITEI (PIRMADIENIS – SEKMADIENIS)

*Pratesiant nuomą antrai dienai – didelės nuolaidos
*Švenčių dienomis kaina sutartinė
*Kubilo namai Kaune
*Mobili pirtis nuomojama tik Kauno raj.
*Kauno mieste kubilo pristatymas nemokamas, Marijampolėje ir Vilkaviškyje kaina sutartinė, kiti miestai 1km – 0,30 euro

Apie kubilą

Drėgnais ir dulksnotais pavasario, lietingais ir vėjuotais rudens, žvarbiais ir šaltais žiemos, vėsais ir gaivinančiais vasaros vakarais nerasite didesnio malonumo, kaip panirti į garuojantį šilto vandens kubilą – japonišką pirtį su LED apšvietimu ir jacuzzi (burbulų) sistema. Šiltas vanduo, mums žmonėms, yra vienas iš gyvenimo malonumų ir kuo gamta krečia didesnes išdaigas, kuo lauke žvarbiau, tuo kubile pojūčiai malonesni ir įspūdingesni, tačiau pastebime, kad kuo toliau tuo dažniau klientai kubilu mėgaujasi ir vasarą.
Karštame vandenyje, kūnas netikėtai pajaučia šaltį ir karštį vienu metu. Tokios maudynės padeda atsipalaiduoti ir jaustis gerai dvasia ir kūnu. Specialistai tvirtina, tuomet išsiskiria „laimės” hormonai – endorfinai. Savo, draugų, artimųjų šventei ar šiaip maloniam savaitgalio poilsiui siūlome išsinuomoti stiklo pluošto kubilą apkaltą mediena su oro masažiniais burbulais, hidromasažu. Romantišką maudynių nuotaiką sustiprins LED vandens apšvietimas. Kubilą pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Dirbame kokybiškai ir greitai. Šioje verslo srityje turime 8 metų darbo patirtį. Malkomis ir iškūrenimu teks pasirūpinti pačiam klientui, tačiau prireikus, už atitinkamą mokestį, tai atliks ir nuomotojas.

Kubilo nuomos kainos

50   EURŲ UŽ PARĄ (PIRMADIENIS – KETVIRTADIENIS)

65   EURŲ UŽ PARĄ (PENKTADIENIS – SEKMADIENIS)

110   EURŲ VISAM SAVAITGALIUI (PENKTADIENIS – SEKMADIENIS)

150   EURŲ VISAI SAVAITEI (PIRMADIENIS – SEKMADIENIS)


NAUDINGA INFORMACIJA

 


KONTAKTAI

+370 647 23224
MOBILUSKUBILAS.LT@GMAIL.COM
KUBILO IR PIRTIES NAMAI: KAUNAS

MŪSŲ DRAUGAI

tentukaskasukasumano-isparduotuvefancy-draugai-logommstatybaaintra

 

 

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI